هانـیول(Field device)

وقتی برای پروژه خود ادوات کنترلی تأسیساتی هانیول را انتخاب می‌کنید، این خود نه تنها افتخاری برای ما است که این خود نشان‌دهنده انتخاب برترین محصولات کنترلی جهان در پروژه‌های با ارزش خویش است!


هانـیول ترند

هانیول توانسته است با وجود کنترلرهای مدل (IQ4E) ترند خود بالاترین عناوین جهانی را کسب نماید که آن به دلیل سطح بینظیر انعطاف‌پذیری، خویشکاری، انجام وظیفه در حد عالی، کارآمدی و آسانی نصب و راه‌اندازی آن هم در کنترل (HVAC) و هم (BMS) بوده است.

هانـیول فـما

مانیتورهای فشار فمای هانیول و همچنین لیمیترها یا محدود کننده‌ها سهمی قابل توجهی در اطمینان از کار دستگاهها و ادوات و تجهیزات و تأسیسات در ساختمان‌ها و کارخانه‌ها دارند.تجهیزات آتش نشانی هانـیول

محصولات و سیستم های اعلان حریق اِسر “ESSER” در پهنه‌ای به درازای چهل سال همواره به چم راهکارهایی ویژه مشتریان برای ارمندی و ایمنی در برابر آتش سوزی بگونه ای حرفه ای و هوشمندانه بوده است محصولات و سیستمها اعلان حریق اسر هانیول جایگاهی ویژه در بینش و اندیشه کاردانان و کارشناسان صنعت اتوماسیون ساختمان دارد.

تصفیه آب هانـیول

دستگاههای تصفیه آب مصرفی و تولید کننده آب آشامیدنی گوارا و سالم برای ساختمان های مسکونی، نصب یک دستگاه تصفیه آب و تولید کننده آب آشامیدنی گوارا و مقوی کالتک کول از شرکت جهانی هانیول می تواند با ارایه 2.8 مترمکعب آب آشامیدنی در شبانه روز نیاز چندین خانواده در ساختمان را فراهم سازد.


ششک

محصولات کنترلی ضداحتراق تأسیسات- سازگار و مورد نیاز برای محصولات (HVAC) هانیول در کلیه ساختمان ها و کارگاههای صنعتی، شیشک یکی از شرکت های تولیدی استثنایی و ویژه ای است که از سال 1975 میلادی به تولید و عرضه محصولات الکتریکی ضداحتراق برای پهنه صنعت گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) در سراسر جهان پرداخته است.

شیر فلکه های آفرش

بخش تولیدی شرکت آفرش دارای پیشینه‌ای 30 ساله است و آنچه در این راستا تولید و عرضه می‌نماید، خود مکملی است برای صنعت اتوماسیون ساختمان، ایستگاه‌های تقلیل فشار بخار، موتورخانه‌های ساختمانی و صنعتی و خطوط بخار و آبگرم که اکثراً در کنار شیرهای کنترلی و سیستم‌های مدیریت ساختمان (BMS) و کنترلر‌های تجهیزات گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) قرار می‌گیرد.

منابع آموزشیمطالعات میدانی

در این قسمت شما می توانید مطالعات میدانی انجام گرفته در شرکت های مختلف را مشاهده نمایید .

مقالات

در این قسمت شما می توانید مقالات گوناگون و مرتبط از شرکت های مختلف را مطالعه نمایید.

Survey Across 8 Verticals